Ön Yazı

DEGERLİ MİSAFİRLERİMİZ

YİV TOUR OLARAK 27. YILIMIZDA  TURİZM DE 41 YIL 120 DEN FAZLA ÜLKE TECRÜBEMİZLE   EN İNCE AYRINTISINA KADAR  DÜŞÜNEREK PROFOSYONELCE HAZIRLADIGIMIZ BİRBİRİNDEN DEGİŞİK  YURTDIŞI GEZİLERİMİZ İLE DÜNYANIN DEGİŞİK BÖLGELERİNİ  EGZOTİK VE BİLİNMİYEN COGRAFYALARINI YAKINDAN  TANIMA GÖRME GEZME  FIRSATI BULACAKSINIZ. SINIRLARIN ÖTESİNE DÜŞ YOLCULUKLARI  YAPACAKSINIZ.

YİV TOUR OLARAK DÜZENLEDİGİMİZ GEREK KÜLTÜREL ,GEREK DOGA ,GEREK AKTÜEL, GEREK TEKNİK YURTDIŞI GEZİLERİMİZDE ZİYARET EDİLEN ÜLKELERİ GEZMEK ,GÖRMEK, GİZEMLERİNİ HİSSETMEK ,HALKLARINI ,KÜLTÜRLERİNİ TANIMAK GELENEKLERİNİ TARZLARINI YAŞAMAK ,YEREL YEMEKLERİNİ TATMAK ,O HALKLARIN ARASINA GİRMEK  İMKANINI  AMATÖR RUH VE PROFOSYONELCE AYRINTILARA ÖNEM VEREREK SİZ YİVTOUR GEZGİNLERİNE  SUNUYORUZ.

7 KITADA 120 DEN FAZLA ÜLKEDE  200 DEN FAZLA GEZİ PROGRAMIMIZ İLE İLGİNÇ COGRAFYALARI VE KÜLTÜRLERİ ,MEDENİYETLERİ KEŞFETMEK ÜZERE KALİTENİN DENEYİMİN PROFOSYONELLİGİN MÜKEMMELLİGİN HOŞGÖRÜNÜN VE SEYAHAT ETME VE GEZME BİLİNCİNE SAHİP MİSAFİRLERİMİZİN BULUŞTUGU YİVTOUR GEZİLERİMİZDE SİZLERİDE  ARAMIZDA GÖRMEK DİLEKLERİMİZLE

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN.  HAYALLERİNİZİN EN UÇ NOKTASINA  DÜNYANIN RENKLERİNE SINIRLARIN ÖTESİNE DÜŞ YOLCULUKLARINIZI HAYALLERİNİZİ YİV TOUR İLE GERÇEKLEŞTİRİNİZ.

HAYAL ET YİVTOUR İLE SEYAHAT ET KEŞFET.

SAYGILARIMIZLA /A.NACİ MADENÜS

 

*BİR TURİZM FİRMASI BİR KİŞİ EGER YILLARDIR ÜST DÜZEY VE GEZME BİLİNCİ YÜKSEK KİŞİLER VE KURUMLAR TARAFINDANSÜREKLİ OLARAK TERCİH EDİLİYORSA İŞİNİ ÇOK İYİ İÇTENLİKLE VE DÜRÜSTÇE YAPIYOR  DEMEKTİR. ÇOGU YURTDIŞI GEZİLERİMİ GERÇEKLEŞTİRDİGİM İŞTE BU BAŞARILI  TURİZM FİRMASI VE KİŞİ YİV TOUR NACİ MADENÜS Ü BU ÖZELLİKLERİNDEN DOLAYI EN İÇTEN OLUMLU DUYGULARIMLA KUTLUYORUM .PROF DR GAZİ ÖZDEMİR

© Yiv Tour. Tüm hakları saklıdır.