Kurumsal Ön Yazı

DEGERLİ İŞ ORTAGIMIZ

TC TURİZM BAKANLIGI VE TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİGİ TÜRSAB A-2892 BELGE SAHİBİ YİVTOUR TURİZM 27 YIL ÖNCE    41 YIL TURİZM VE 120 DEN FAZLA ÜLKE YURTDIŞI DENEYİMLİ AHMET NACİ MADENÜS TARAFINDAN 1994 YILINDA KURULMUŞTUR. 

PROFOSYONEL KADRO VE  DENEYİMİYLE TÜRKİYE GENELİNDE BİRÇOK KURUMA, HOLDİNGLERE ,ŞİRKETLERE ,DERNEKLERE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYELERİNE ,NOTER ODALARINA,SANAYİİ ODALARINA , ÖZEL İLGİ GRUPLARINA GÜVENİLİR PROFOSYONEL EN UYGUN FİYATLARLA AVANTAJLI KOŞULLARDA EN KALİTELİ  HİZMETİ İNDİRİMLİ GRUP OTEL VE UÇAK BİLETİ FİYATLARI SUNMAKTA ÇÖZÜM ORTAGI OLMAKTADIR.

YİVTOUR YURTDIŞINDA VE YURTİÇİNDE  KURUMSAL TOPLANTILAR ,FUAR GEZİLERİ, ŞİRKET BAYİLERİNE ÇALIŞANLARINA ÖZEL PROMOSYON ,TEŞVİK,TANITIM ,MOTİVASYON İŞ GEZİLERİ,TOPLANTILAR VE SEMİNER ORGANİZASYONLARI UNMAKTADIR.

BU ORGANİZASYONLARDA HER TÜRLÜ AYRINTI YİV TOUR TARAFINDAN PROFOSYONELCE DÜŞÜNÜLEREK VE YILLARINTECRÜBESİYLE  ORGANİZE EDİLEREK  BÜTÇENİZ VE İSTEKLERİNİZ DOGRULTUSUNDA HAZIRLANMAKTADIR.

SEKTÖRÜNÜZDEKİ YENİ FİKİRLERİ DUYMAK, YENİLİKLERİ GÖRMEK ,YENİ PAZARLAR BULMAK İÇİN SIK SIK YURTDIŞIFUARVE ÜLKE SEYAHATLERİNE ÇIKINIZ. BU SİZE YENİ BAKIŞ AÇILARI KAZANDIRACAKTIR.

TALEPLERİNİZ İÇİN  WWW.YİVTOUR.COM.TR  İLETİŞİM SAYFAMIZDAKİ   TALEP FORMU İLE  YİV TOUR A İLETMENİZ İŞBİRLİGİMİZİN  DOSTLUGUMUZUN BAŞLANGICI OLACAKTIR.

SAYGILARIMLA / YİV TOUR   

 

 *BİR TURİZM FİRMASI VE BİR KİŞİ EGER YILLARDIRÜST DÜZEY GEZME BİLİNCİ YÜKSEK İNSANLAR VE KURUMLAR TARAFINDAN SÜREKLİ OLARAK  TERCİH EDİLİYORSA İŞİNİ ÇOK İYİ İÇTENLİKLE VE DÜRÜSTÇE YAPIYOR DEMEKTİR.  ÇOGU YURTDIŞI  GEZİLERİMİ GERÇEKLEŞTİRDİGİM İŞTE BU BAŞARILI KİŞİ VE TURİZM FİRMASI YİV TOUR SAYIN  NACİ MADENÜS Ü BU ÖZELLİKLERİNDEN DOLAYI EN İÇTEN OLUMLU DUYGULARIMLA KUTLUYORUM. PROF. DR. GAZİ ÖZDEMİR*                                                                                                                                                                         

© Yiv Tour. Tüm hakları saklıdır.